דרוש מידע אוזניות בלוטוס דמוי אפל

אחד החכמים

משתמש מקצוען
מישהו מכיר?
[במקומות אחרים זה באמת עולה 250]
נ.ב. והאם זה יתחבר לי לשיאומי?

E416

משתמש פעיל
לא מכירה את האוזניה הזו
אבל כאחת שניסתה מלאא סוגים של אוזניות - למצוא משהו שישמעו אותך בשיחה - לא נראלי שקיים....
ואחרי שאבדו לי איירפודס (חדשות) בחול
קניתי מחוסר ברירה בנתבג את האוזניות BUDS 3 של שיאומי
הם עולות בערך 200 בארץ
משתמשת בהם כמעט חודשיים (כמעט ללא הפסקה)
ומרוצה ממש גם איכות שמע וגם בשיחה - אוזניות מקבילות לאיירפודס 2
אני משתמשת בשיאומי - ובינתיים ממש מצוין

00:00

משתמש פעיל
לא מכירה את האוזניה הזו
אבל כאחת שניסתה מלאא סוגים של אוזניות - למצוא משהו שישמעו אותך בשיחה - לא נראלי שקיים....
ואחרי שאבדו לי איירפודס (חדשות) בחול
קניתי מחוסר ברירה בנתבג את האוזניות BUDS 3 של שיאומי
הם עולות בערך 200 בארץ
משתמשת בהם כמעט חודשיים (כמעט ללא הפסקה)
ומרוצה ממש גם איכות שמע וגם בשיחה - אוזניות מקבילות לאיירפודס 2
אני משתמשת בשיאומי - ובינתיים ממש מצוין
אפשר קישור?

תינוק

משתמש רשום
עלו לי 375 בK.S.P
ספציפית על נוקיה 208 לא ניסתי על אבל ניסיתי על כמה פלאפונים ועל כולם זה עבד טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה