התייעצות אוהבת לקרוא מגזין כ: קטיפה, קראט, בתוך? ~בואי רגע~

shali

משתמש מקצוען
את יושבת על הספה, פותחת את העיתון-
ו--אחת הכתבות היא ראיון

על איזה נושא או באיזה ענין תמשכי לכתבה ותהני ותסתקרני לקרוא??

שואלת בתור כתבת במגוון מגזינים, יעזור לי מאד-
תודה!

אורחת 10

משתמש מקצוען
ראיונות עם נשים גדולות מהחיים, לאו דוקא רבניות אלא שסיפור חיים מרתק (ולא מחייב עצוב) מלווה אותן
דווקא אני -להפך.
השבוע ב'לבית' היה ראיון עם אחת כזאת,
וזה עשה לי חלישות הדעת-
איך היא מצליחה/ מספיקה ?
מה אני כן אוהבת?
חדשנות, הרחבת אופקים בכל מיני נושאים מענינים.
נושאים אקטואלים
העלאת נושאים פחות מדוברים עד היום, אבל רק בתנאי שזה בצורה נקיה ועדינה לגמרי.

סתםם

משתמש צעיר
אני מחפשת לקרוא פעם אחת כתבה בעד לעבוד בהייטק
שנים מדברים נגד עובדות ההיטק והמקצוע שבחרו בו
הגיע הזמן לכתבה פעם ראשונה בעד....
דבר שני אני אוהבת לקרוא על נושאים אקטואליים שידוכים , מוסדות לימוד, וכל מיני רעיונות פורצי דרך אפילו אם הם לא יבוצעו רק נכנס למודעות זה כבר טוב ומענין
וכן אני מצטרפת לזה שאני אוהבת לשמוע על נשים של רבנים ולשמוע איך מתנהלים הבתים שלהם למרות שזה רחוק מאיתנו זה מכניס מושגים

רעות כה

משתמש צעיר
אני קוראת את בתוך
נהנת הכתבות הומור טובות...
והאמת שאני יותר נהנת מהכתבות במשפחה...
טיולים בעולם ואטרקציות, סיפורי חיים מענינים, אבל לא מאלו שסוחטים דמעות...
מקווה שהועלתי!
בהצלחה!

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
נהנית מכתבות מרחיבות אופקים, שנראה שהכותבת עשתה עבודת שטח טובה ואינטליגנטית.
במיוחד אהבתי את הכתבות חגים של גיטי מאירוביץ (נכון שאני לא מתבלבלת?) שלקחה כל פעם דמות או נושא אקטואלי והרחיבה ממקורות לא מוכרים, כמו מרים הנביאה וכד'.
כתבות עם ראיונות- שיהיו עם אנשי מקצוע אמיתיים, במחילה (מציק לי כתבה על נושא רגשי שכל המרואיינות של זה כאלה שלמדו גישת 5 המוחות, מפתחי שיטת הורות הזהב, ועוד בעלת מכון ליבת הקשר.., או כתבה על נושא רפואי שמרואיינים כנ"ל..,)

שונאת כתבות רוויות אנטגוניזם, שנראה שכל המטרה שלהם זה להאשים קבוצות אנשים או תופעות. עיתון כזה בשלב מסוים מרגיש לי רעיל :(

ושונאת גם כתבות שמראיינות מישהו, ואחרי 2 עמודים יש פרסומת של המרואיין.. מרגישה מרומה מהתכסיס השיווקי ומוחקת מהראש כל מילה שקראתי...

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קוראת קטיפה, נהנת מהכתבות ובכללי מהכל,
אוהבת לקרוא כתבות על השואה

גברת אחת

משתמש פעיל
אוהבת לקרוא כתבות מעניינות על אנשים שעשו צעד משמעותי בחיים, למשל שהתגיירו או חזרו בתשובה או הקימו איזה ארגון וכו'.

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ממש משתנה לפי מזג המצב רוח

בעיקר אוהבת (גם לכתוב) מסגרות מעניינות שמוסיפות עוד נופך לכתבה

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ושונאת גם כתבות שמראיינות מישהו, ואחרי 2 עמודים יש פרסומת של המרואיין.. מרגישה מרומה מהתכסיס השיווקי ומוחקת מהראש כל מילה שקראתי...
כל מילה!
מרגיש לי זול פרסום וכתבה באותו עיתון
אין טעם לכתבה...

----------------------------
כנשואה שקצת מתגעגעת ללימודי העשרה
נהנית מאוד לקרוא ולהעשיר את האינטלגנציה
בעיקר פסיכולוגיה
אוהבת לקרוא בעיקר על תקשורת
כתבה שתשפיע על השיחה הבאה שלי -כתבה טובה

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כשאני לא מרוכזת מצב מיוחד ולא רק
אחפש משהו שאפשרי לקרוא בלי התעמקות
הכי אוהבת -ראיונות עם נשים שיספרו על פטנטים בסדר ואירגון
הקפאת ארוחות או חלקיה בצורה שתעזור לך להעמיד ארוחה מושקעת בעשרים דקות גג.
וכן צורת ההקפאה שתשמור על הטריות הכי שאפשר (ולא- "מכינה 100 בלינצ'ס שבוע לפני סוכות ומגוונת עם מילואים חלבי/ פרווה/ בשרי...)
הכי אותנטי שיהיה גם מתכון שדיברו עליו בראיון או תמונה של ארון מסודר בצורה שפירטו...

בכוון הנכון

משתמש פעיל
כתבות על התמודדויות של נשים לא רבניות
פסיכולוגיה - ברמה מקצועית טובה

והאמת, הרבה נושאים רק שיהיה ברמה גבוהה ועם כמה מתראינות ולא רק אחת

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
פסיכולוגיה - ברמה מקצועית טובה

והאמת, הרבה נושאים רק שיהיה ברמה גבוהה ועם כמה מתראינות ולא רק אחת
מעניין אם קוראים יודעים להעריך כמה השקעה וכוחות זה לוקח.
לרוב מרואינות מוכנות רק בטלפון
ואז צריך להקליט לתמלל לשלוח לתיקונים להחזיר, לתקן, לאשר או לתקן שוב
וחוזר חלילה וחס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה