דרוש מידע אגן האיילות מידע על השכונה

@שוקו

משתמש חדש
אשמח לשמוע מידע על השכונה הבנתי שמגוון ישנם ליטאים ספרדים וחסידים האם מוסדות הלימוד שם מוצלחים האם בית הספר לבנות שם ברמה טובה האם יש היצע של מטפלות פרטיות לתינוקות עד השעה 4?האם התחבורה נוחה וזמינה?וכן כל מידע נוסף תודה מראש לעונים

נחמי3

משתמש מקצוען
מה שאני יודעת
יש שם תת חסידי של בעלזא, ותת ליטאי של דרכי יושר
וכן בית ספר של החינוך העצמאי

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח לשמוע מידע על השכונה הבנתי שמגוון ישנם ליטאים ספרדים וחסידים האם מוסדות הלימוד שם מוצלחים האם בית הספר לבנות שם ברמה טובה האם יש היצע של מטפלות פרטיות לתינוקות עד השעה 4?האם התחבורה נוחה וזמינה?וכן כל מידע נוסף תודה מראש לעונים
מה שאני יודעת קשה למצוא שם מטפלות,
אבל יכול להיות שזה תלוי באזורים, תבררו

מירי צי

משתמש רשום
אני הבנתי לגבי מעונות שאין מקום.....
זה נכון?
מה עושות שם כל הנשים העובדות?

נכון אין שם ככ מעונות וגנים, הנשים מסתדרות איכשהו
לאחרונה נפתחו עוד כמה אבל יש מחסור
מבחינת הקהילות, יש חסידי בעלזא, וליטאים בעיקר.
חסר תלמוד תורה ספרדי טוב.
חסר פארקים, תחבורה נוראית אין שירות לתושבים. מועצה שיכלה לגדול לעיר אבל לא מתפתחת בכלל לצערנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה