מידע שימושי הרב אברהם מרדכי מלאך

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
על מה התימהון הגדול?
צודק. אני לא ראיתי את הקטע הזה.(כי עדיין לא הייתי רשום פה ולא יכולתי לפתחו)
אבל כמו שכבר הזכירו , השיעורים וכן רוב דבריו הם באידיש.(מתובלת בהמון מושגים באנגלית,)

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שיעור שנה שעברה פרשת בא:
לצפייה:

https://jumbomail.me/j/QEd6iJ7zXUWfeV3

תודה רבה רבה
אני מאד נהנה מהשיעורים שלו
בסוף השיעור הזה של פרשת בא הוא אומר שיש איזה תובנה מאד מיוחדת של "מיוד" לא יודע מה זה אבל הוא אומר שאפשר לשמוע את זה באיזה מקום אחר האם אתה יודע מה הוא מתכוון ואיפה אפשר לשמוע את זה ??????????

דוד

נערך לאחרונה ב:

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
האזנתי לדקה האחרונה.
הוא מדבר שם שהקב"ה רוקד על גג ביתנו ואומר "דא וואוינט א יוד" (כאן גר יהודי), כלפי כל דבר טוב ומסירות נפש שאנו עושים בשביל הקב"ה (כנראה השיחה נסובה על הסיפור הידוע על הרה"ק רמ"ל מסאסוב), אלא שעד שלא יבוא משיח אין אנו יכולים לשמוע הכרזה זו שמכריז הקב"ה.
בהקשר לכך הוא אומר שאנחנו ב"מיוט" (=MUTE), תרגום: השתקה.
הכוונה היא ללחצן השתק (MUTE), בו יש קשר טלפוני, דברי צד ב' נשמעים לצד א', ואילו דברי צד א' אינם נשמעים לצד ב'.
אבל צד א' מדבר !
(בסיום דבריו הוא מודיע שהוא אינו יודע אם יהיה שיעור בשבוע הבא כי הוא יהיה במרחקים.)

נ.ב. הרחבתי בגוף הדברים, לטובת הקוראים שלא האזינו לשיחה.

בן משה

משתמש חדש
אני מאוד אשמח אם מישהו יודע איפה אפשר להוריד את כל שיעורי הרב מלאך בצפיה דוקא. באתר תורה אני טיים אפשר להוריד רק שמע ולא צפיה

• תודה
Reactions: srp

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

למה לא עלה באתר "תורה אני טיים"
לא השיעור של פרשת שמות תשע"ח
ולא של פרשת בא תשע"ח

הם שיעורי המשך וחבל מאד שהם לא נמצאים לא באתר ולא בקו

בכבוד רב
דוד

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני מאוד אשמח אם מישהו יודע איפה אפשר להוריד את כל שיעורי הרב מלאך בצפיה דוקא. באתר תורה אני טיים אפשר להוריד רק שמע ולא צפיה
כך לגבי שיעורים מסוימים.
ולא כך לגבי שיעורים מסוימים.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד אשמח לקבל את ההקלטה שהוא דיבר בדינר תלמוד תורה סאטמר במאנסי.
תודה
ובהזדמנות זו אודה מאוד לכל מי שמעלה כאן את הדרשות של הרב מלאך,

בן משה

משתמש חדש
לכל השומעים שיעורי הרב אברהם מרדכי מלאך שלום.
חיפשתי הרבה איך אפשר להוריד את השיעורים מהאתר תורה אני טיים, צפיה, כי מה שהאתר מציע זה רק שיעורי שמע.
ואחרי חיפושים הגעתי לאיזה אתר באידיש שנקרא אידישע וואלט, ושם שאלתי אם מישהו יודע איך מורידים מהאתר צפיה. ובס"ד שלח לי אחד קישור לצפיה של סרטון איך מורידים מהאתר של תורה אני טיים שיעורים לצפיה.
אני מצרף לכם כאן את הקישור ואני מקוה שיהיה לתועלת.
אני אישית כבר הורדתי מהאתר עשרות שיעורים בזכות הסרטון הזה.
שלום ובהצלחה.

https://goo.gl/Z7LPWE

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לכל השומעים שיעורי הרב אברהם מרדכי מלאך שלום.
חיפשתי הרבה איך אפשר להוריד את השיעורים מהאתר תורה אני טיים, צפיה, כי מה שהאתר מציע זה רק שיעורי שמע.
ואחרי חיפושים הגעתי לאיזה אתר באידיש שנקרא אידישע וואלט, ושם שאלתי אם מישהו יודע איך מורידים מהאתר צפיה. ובס"ד שלח לי אחד קישור לצפיה של סרטון איך מורידים מהאתר של תורה אני טיים שיעורים לצפיה.
אני מצרף לכם כאן את הקישור ואני מקוה שיהיה לתועלת.
אני אישית כבר הורדתי מהאתר עשרות שיעורים בזכות הסרטון הזה.
שלום ובהצלחה.

https://goo.gl/Z7LPWE
העליתי באשכול הזה קישור למדריך שכתבתי כאן הפורום, טיפה יותר קל. לחיצה אחת והסרט יורד.
אני בכל אופן משתדל להעלות לכאן, לאלה שחסום להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה