עזרה אבדות באוטובוס של אקספרס ירושלים - עזרה דחופה!!!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יהודיתו

משתמש מקצוען
שלום וברכה,

אתמול שכחתי משהו באוטובוס 54 לכיוון הר חוצבים.
דברתי עם מחלקת אבדות - רק פותחים פניה,
איך אני יכולה לדבר עם מחלקת אבדות? עם נהג? משהו?
אני חייבת מידע - המחלקת אבדות בעטרות ולא רוצה סתם ליסוע לשם אם זה עדיין נמצא במסוף בהר חוצבים.
המוקדנים לא יודעים כלום, לא מתי הם מביאים את האבדה למחלקה, אם אפשר לדבר עם משהו וכו..
חסד ענק מי שיוכל לעזור לי.....

תודה

ציפורנית

משתמש פעיל
האוטובוסים לא חונים בהר חוצבים במסוף ולכן די מיד האבדות מגיעות לעטרות
לפי מה ששמעתי ממישהי שעוד באותו יום שאיבדה נסעה לעטרות ומצאה שם את האבדה

יהודיתו

משתמש מקצוען
האוטובוסים לא חונים בהר חוצבים במסוף ולכן די מיד האבדות מגיעות לעטרות
לפי מה ששמעתי ממישהי שעוד באותו יום שאיבדה נסעה לעטרות ומצאה שם את האבדה
תודה רבה!
את יודעת אם זה איזור מסוכן?
כאילו אני יכולה ללכת לשם לבד באוטובוס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה