התייעצות לימוד ציור

בארות הוצאה לאור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום..
רציתי לשמוע את חוות דעתכם.. אני מאד נמשך לציור אבל מה לעשות שלא חוננתי בכישרון כזה. אבל מאד רוצה לדעת לצייר.
אפשר לדעת לצייר בלי כשרון?
תודה רבה!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אפשר לדעת לצייר בלי כישרון, השאלה היא אם אתה תרצה לעבוד בזה, כי אז זה אולי יהיה קשה ובלתי מספק.

בלי קשר לזה אני תמיד בעד ללכת ללמוד באיזושהיא צורה ולהשקיע זמן במה שאוהבים, גם אם "לא יוצא מזה כלום" כביכול, לשם ההנאה והטיפוח האישי.
כל תוספת ידיעה ומיומנות כלשהי מוספיה לנו לחיים ולאישיות, ולא רק למטרה שבשבילה נרכשה.

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום..
רציתי לשמוע את חוות דעתכם.. אני מאד נמשך לציור אבל מה לעשות שלא חוננתי בכישרון כזה. אבל מאד רוצה לדעת לצייר.
אפשר לדעת לצייר בלי כשרון?
תודה רבה!
אם אתה מאוד רוצה- תצליח בעז"ה!
(כמובן שזה מחייב השקעה וכו')

בארות הוצאה לאור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעיקרון אני באמצע לימוד קורס עיצוב גרפי..
המטרה שלי ללמוד ציור ככלי עזר לא כמקצוע לכן אני מחפש קורס או מדריך שמלמד איך להתחיל לצייר..

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בפרוג יש משהו.
תלוי כמה אתה מוכן להשקיע במחיר של הקורס. מה שיש בפרוג זה נראה לי כדי להתמקצע.

בארות הוצאה לאור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפעמים אני מצליח לדמיין איך לצייר דבר מסויים אבל כשזה מגיע לדף זה כבר לא אפשרי.. יש מקום שאפשר להתחיל להתקדם ממנו?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפעמים אני מצליח לדמיין איך לצייר דבר מסויים אבל כשזה מגיע לדף זה כבר לא אפשרי.. יש מקום שאפשר להתחיל להתקדם ממנו?

יש כאן בפרוג קורס העמקה באילוסטרייטור לציור ולדעתי אם קשה לך לצייר זה הכי יתאים כי אילוסטרייטור זה גם מותאם לעיצוב וגם מאד שונה מציור רגיל כי זה לא פשוט לשבת לצייר מקו לפורם לתאורה ולפרטים.. זה מצריך תכנון אחר לגמריי. (התוכנה מלכתחילה עוצבה עבור מי שלא יודע לצייר ורוצה תוצאות מדוייקות) אז נראה לי שזה יענה לך על הצורך בצורה הכי ממוקדת וזה גם זול יותר ממסלול מלא. מציעה בחום לברר עם הנהלה מה יש להם להציע ועלויות לראות אם רלוונטי.

לאה.ש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם יוטיוב רלוונטי אני מאמינה שיש שם מדריכים מעולים באנגלית ללמוד את הבסיס ואז לקחת את זה לאיזה כיוון שאתם רוצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה