מידע שימושי הטלפון שלך הפקר

פונפוניקו

משתמש מקצוען
היום בעמ' ראשון בעיתון מתפרסמת הידיעה הבאה:
למוסדות עסקים ועמותות, הודעה טלפונית לכל הקומה הכשרה (כמיליון מספרים כשרים) מתאים להתרמות, מאצ'ינג וכו' רק 2900 ש"ח טלפון ****

אין גבול להתעללות בנו, מוכרים את מספרי הטלפונים שלנו לכל מרבה במחיר, כדי שנקבל אין ספור טלפונים מארגוני התרמה... עושים לנו עוול מטורף!!! עד מתי!!!

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למוסדות עסקים ועמותות, הודעה טלפונית לכל הקומה הכשרה (כמיליון מספרים כשרים) מתאים להתרמות, מאצ'ינג וכו' רק 2900 ש"ח טלפון ****

אין גבול להתעללות בנו, מוכרים את מספרי הטלפונים שלנו לכל מרבה במחיר, כדי שנקבל אין ספור טלפונים מארגוני התרמה... עושים לנו עוול מטורף!!! עד מתי!!!
אז עכשו ברור לי למה אני מקבלת אינספור צינתוקים כל יום לפלאפון שלי...
לא הבנתי מאיפה כל הארגונים הנ''ל משיגים את המספר שלי
(לא מדברת על המודעה הזו ספציפי אלא על הרעיון.. אם כל כך פשוט לדעת את המספרים של כולם היום)

נערך לאחרונה ב:

פונפוניקו

משתמש מקצוען
אם אתה מחזיק טלפון זה על דעת שעושים כסף על הגב שלך
כמו בהרבה דברים אחרים....
ואף אחד לא שואל אותנו אם אנחנו מסכימים.

בתיבת דואר מוציאים פעם יומיים שלושה ממינים ומעיפים לפח את כל הפירסומות, אבל כשבאמצע היום בין אלף עיסוקים חשובים מקבלים אין ספור צינתוקים מטרידים זה כבר משהו אחר.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם אתה מחזיק טלפון זה על דעת שעושים כסף על הגב שלך
כמו בהרבה דברים אחרים....
ואף אחד לא שואל אותנו אם אנחנו מסכימים.
אם אתה מחזיק טלפון כשר...
לא מבינה למה לא מוחים על זה או משנים את זה..

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
המספר פלאפון שלי זה משהו שאני משלמת עליו כסף כל חודש, והוא פרטי שלי...ועכשו הפכו אותו לנחלת הכלל.:(:(:(
זה נראה לי קצת לא בסדר? מי מרוויח על הגב שלי את הכסף הזה?
(אין לי שום בעיה שירוויח כסף, אבל למה אני צריכה בשביל זה כל פעם לקום לבדוק מי מתקשר??)

אני וביתי

משתמש מקצוען
בוקר טוב!
רגע עולה לי רעיון, בואו נתקשר כולנו בשבוע הקרוב ונשגע אותם...
נחכה ארבע שניות ואז נציע את שירותינו (עיצוב גרפי, צילום ועריכת וידאו, כתיבה שיווקית ועוד ועוד)
אפשר להוסיף על דבריך? להתקשר ולדרוש להסיר את מספר הטלפון שלך מהרשימה.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בוקר טוב!
נחכה ארבע שניות ואז נציע את שירותינו (עיצוב גרפי, צילום ועריכת וידאו, כתיבה שיווקית ועוד ועוד)
יש לך את מספרי הטלפון של המצנתקים??
כי בעוד להם יש את שלי, לי אין את שלהם.. :mad:

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
בוקר טוב!
טלפון ****
למה שלא תביא כאן את הטלפון לתועלת הכלל? אם הם פרסמו בעיתון, נראה שגם כאן יש להם לקוחות שרוצים לבדוק את ההצעה...

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
קחו בחשבון שלבעלי סמארטפון מציקים יותר
יודעים עליהם מגזר, מגדר, תחומי התעניינות, גיל, ועוד
וזאת עוד לפני שמשתמשים במקורות המידע של הרשתות החברתיות
2020 - פשוט ערימה של תופעות לוואי חדשות
זה פחות מפריע לי... זו בחירה שלי לפתוח חשבון ברשת חברתית ולשתף בה את הדברים האלה... מה גם שבסמארטפון אפשר לכבות את הנתונים או להעביר למצב טיסה כשנמאס מהפרסומות..
בטלפון כשר הם יכולים להתקשר לפעמים ולהפריע!! והכי מעצבן.. עונים להם 4 שניות שקט הלו? עוד 2 שניות שקט שאת מחזירה להם הלו עם מי אני- ואז "היום זה היום השעות האחרונות למכירה שתציל את חייכם...
סיוטטט

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
צריך לשלוח מכתבים עם תלונות למשרד התקשורת .
מדובר בהפרה של החוק !
לא חושבת שזה יעזור... ימצאו טריק חדש:(
(מישהו זוכר את העצומה למשרד התקשורת בנוגע לחסימת הקווים בניידים הכשרים? )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה