תגובה אחרונה ע"י mini mouse

 1. M

  בני ברק למכירה דירה חדשה 5 חדרים (מחולקת לדירה + יחידה) בפרדס כץ בני ברק, רחוב שלוש השעות.

  מפרסמת עבור חברים, אתן את המספר שלהם למעוניינים. למכירה דירה חדשה 5 חדרים (מחולקת לדירה + יחידה) בפרדס כץ בני ברק, רחוב שלוש השעות. דירה חדשה מקבלן ,קומה שלישית, 110 מ"ר, גרים שנתיים בדירה, דירה מהממת ויפה ברמה גבוהה, מאווררת ומוארת מאד, מחולקת לדירה בת 4 חדרים + יחידה מושכרת ב- 2400 ש"ח...
 2. M

  למכירה דירה חדשה 5 חדרים (מחולקת לדירה + יחידה) בפרדס כץ בני ברק, רחוב שלוש השעות. [אוטומטי...

  הנה עוד מודעה לאנשי מקצוע: המשתמש: mini mouse ממש מחפש מישהו מקצוען מהקהילה שלנו כאן: למכירה דירה חדשה 5 חדרים (מחולקת לדירה + יחידה) בפרדס כץ בני ברק, רחוב שלוש השעות. - למכירה דירה חדשה 5 חדרים (מחולקת לדירה + יחידה) בפרדס כץ בני ברק, רחוב שלוש השעות. מנויי פרימיום בפרוג מרוויחים יותר...
 3. M

  מידע שימושי מה שעזר לנו עם האטופיק...

  תודה,תוכלי להרחיב קצת? כלומר לטווח ארוך כדאי רק קרם לחות? וזה - אלידל קרם זה רק לשמירת מצב לזמן מוגבל כחודש לאחר ריפוי הפצע? כך הבנתי כרגע מהרופא ילדים, זה ההוראות שלו כרגע .
 4. M

  מידע שימושי מה שעזר לנו עם האטופיק...

  תודה! מה דעתכן על המשחה אלידל קרם? זה ללא סטרואידים נכון? זה יכול לשמש כקרם לחות לאורך זמן או שכדאי את מה שנכתב לעיל: אדרמה?
 5. M

  קורונה תודה לעיריית בני ברק על תעסוקה לילדים/משפחות

  אפשר לקבל את המספר? לא ידעתי שיש כזה קו, הילדה שלי משוועת לקשר עם הגן
 6. M

  קורונה חולה קורונה - בבני ברק - מקומות חשיפה

  אם אכן מדובר בבית כנסת שברחוב נחום, מסתבר לי שזה השני (לא החסידי) של הארגנטינאים כי האיש הנ"ל גם התפלל באור החיים שזה עדות המזרח.
 7. M

  התייעצות קניית רכב דייהטסו 2007

  חפש מיצובישי לנסר 2008. רכב מאד אמין! והמחיר שלו זול עולה פחות מ10. כמובן לחפש רכב באיזור ה170 160 אלף קמ"ש ולא מעל 200. לא נראה לי קיים 120 קמ"ש. לנו היה לנסר עם 0 תקלות. מאד ממליצים.
 8. M

  תלושי שכר לעובדת בחופשת לידה

  למיטב הבנתי החשב שכר אמור לבצע תיאום מס לאחר שחוזרים מחל"ד ואז הכל חוזר. אכן יורד פעמיים מס בתקופת החל"ד, גם מהביטוח לאומי מהדמי לידה וגם מהמעסיק על ההפרשות ועוד דברים אם קיימים. ואז עושים תיאום מס. נראה לי שהחשב שכר לא טעה בהתנהלות. ככה אצלי בכל אופן.
 9. M

  עזרה קופת חולים לא מאשרת לנו את הניתוח!!

  לדעתי שווה כן להתייעץ עם שמעיה, יש להם עוד ידע וכוח הרבה יותר משמע קולינו. תרימו טלפון לשם זה לא יזיק! ואל תוותרו, ברור שהקופות פועלות לפי שיקולים כלכליים נטו ולא לפי טובת המטופל. אולי תתקשרו גם לחברה שמשווקת פה בארץ את החברה שאתם רוצים ותתיעצו איתם גם (טרדיס גת? שטיינר?)
 10. M

  מתנאל ומתנה מזהב- איפה?

  לה גלריה. קיימת כבר יותר משנה. זה מוצרים של מתנאל נראה לי.
 11. M

  דרוש מידע שאלה למתכנתים/ות לגבי סכסוך כספי

  אני מתכנתת, אגיב רק על המשפט הזה, לדעתי אם כלום לא עובד, (האם באמת כלוםםם לא עובד או שרק לא עובד לפי רמת המושלמות שציפית?) אז לא נראה לי שמנהג מדינה \ מקובל \ הוגן לבקש תשלום פר שעה על בדיקה ועבודה שזה יעבוד על לפחות על מחשב אחד שהוא שלך. זה אמור להית משהו מינימלי שהתוכנה תעבוד על מחשב. השאלה אם...
 12. M

  מידע שימושי מבני ברק לחולון: נוספו נסיעות חדשות בבוקר לקו 146

  רציתי לעדכן לכל מי שרלוונטי לו: נוספו נסיעות חדשות בבוקר לקו 146 מכיוון בני ברק לחולון הנסיעה הראשונה יוצאת ב7:00 במקום עד היום ב8:30. השינוי החל כבר בראשון לחודש זה (1.12) תשתמשו בנסיעות האלו כדי שיראו שההוספה הייתה כדאית. כמו כן תושבי בני ברק יכולים להשתמש בקו לצורך עליה וירידה בבני ברק...
 13. M

  דרוש מידע חק חדש הקשור למס המצריך חתימה בבנק?

  לי אישית נשמע קצת מוזר, יש לי חשבון בהפועלים והטופס היחיד שזכור לי שיכול להיות דומה למקרה שלך זה הטופס שכתבתי בהודעה הקודמת כי יש לי אזרחות זרה בנוסף. אולי באמת תשאלו בפורום דין וחשבון, לא יזיק.
 14. M

  דרוש מידע חק חדש הקשור למס המצריך חתימה בבנק?

  האם לאחד מבעלי החשבון יש אזרחות זרה? אם כן, זה טופס ידוע שצריך לחתום עליו החל מהשינויים בחוק שכל מדינה מהיום צריכה לדווח לבנקים במדינות האחרות על החשבונות של האזרחים שלהם במדינה שלה. אם שניכם ישראלים זה כבר נשמע קצת מוזר??
 15. M

  מה קונים לבעל?

  כן אוטו-בני-ברק שלמה המלך 7 בני ברק

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה